Beautylushh Sun 9S UV Lampa 15 LED 24W s klipy

Produkt nemá žádné parametry.

• Skladná
    • Dobrá manipulace
  • , zakoupeno v Darekvakci.cz

Zatím jsem lampu použila jen jednou a jsem opravdu spokojená.

dobré na uskladnění

Produkt nemá žádné parametry.

UV lampa dual sun 9S LED 24W UV lampa na nechty dual LED s výkonom 24W obsahuje novú technológiu Dual LED / UV. LED lampa na nechty je určená pre profesionálnych stylistov pre použitie v kozmetických salónoch aj pre domáce použitie.

Profesionálna UV / LED lampa Sun9S najnovšej generácie, ktorá rýchlo a rovnomerne ošetruje všetky gély, hybridné laky a iné prípravky na ošetrenie svetlom vďaka použitiu technológie dvojitého LED svetla.

Dual LED technológia:
15 diód zaručuje rýchle a rovnomerné vytvrdenie! Okrem toho má lampa rozsah duálnych vĺn 365 nm a 405 nm. Použitie takého riešenia znamená, že celá ruka alebo noha sú dokonale osvetlené, nie je potrebné zdvíhať prsty.

Displej a snímač pohybu:
Lampa má jasný displej, ktorý sa automaticky spustí po detekcii pohybu - nemá tlačidlá. Po vložení ruky alebo nohy sa počíta až 99 sekúnd. Displej uľahčí prácu a kalenie nechtov na určitú dobu, napríklad pri vykonávaní rôznych efektov. Po dokončení postupu a vybratí ruky sa lampa automaticky vypne.

Žiadna základňa:
Konštrukcia mostíka umožňuje pohodlné používanie lampy na manikúru a pedikúru, ako aj na pravidelné čistenie a udržiavanie správnej hygieny. Lampa je navyše ľahká a malá, čo uľahčuje prenášanie a prepravu. Má tiež odnímateľný kábel, ktorý uľahčuje prenášanie a ukladanie zariadenia.

Technické špecifikácie:

1 x Napájací adaptér

• Skladná
    • Dobrá manipulace
  • , zakoupeno v Darekvakci.cz

Zatím jsem lampu použila jen jednou a jsem opravdu spokojená.

dobré na uskladnění

• lak vůbec nevytvrdí, ani za 10.minut

• Časovač super
    • Rychlé tvrdnutí gelu
    • Někdy blbne na vložení ruky

• Nízká cena.
    • Malý výkon.

Výkon je úměrný ceně. Bylo by lepší připlatit a zakoupit lampu s vyšším výkonem.

Dodání brzké.

• , zakoupeno v Darekvakci.cz

Dekuji, dobry servis a solidní jednání doporučuju!

• , zakoupeno v Priceorcan

• na domácí použití stačí
    • v popisu i v návodu je chybně uvedeno, že má produkt časovač
    • kupovala jsem dva kusy, zejména u jednoho bylo vidět, že již byl používaný - jak lampa, tak adaptér na sobě měly lehké škrábance a byly ošuchané

Rychlé a bezproblémové doručení, nicméně raději nečekejte moc. Aniž by mě někdo upozornil, dostala jsem viditelně použité zboží. Měla jsem lampy pro klientky, které se rozhodly dělat si gellak doma (zařizovala jsem jim na to vybavení), naštěstí jim vzhled lamp nevadil (hlavně ta jedna používaná, ta druhá byla lepší), takže jsem zboží nevracela. Chápu, že někdo vrátí ve 14 dnech zboží a je v horším stavu, nechápu ale, že si toho nikdo nevšiml, a nebo všiml, a bez ostychu a upozornění ho poslal dál za plnou cenu, aniž by zákazník počítal s tím, že obdrží zboží horší jakosti.
    Jinak produkt funguje (zatím =oD). Ale je jen na senzor, což já osobně považuji za nevýhodu - jednak se hůř vkládá palec pro samostatné vytvrzení (senzor je uprostřed a palec tam nedosáhne, je potřeba vložit další předmět), druhak když se člověk pohne ze senzoru, časovač se znuluje a nevím, jak dlouho jsem již vytvrzovala. Za mě jsou lepší lampy s tlačítky, kde se zmáčkne např. 60s a prostě to 60s jede - senzor nesenzor.
    Za tu cenu a na domácí použití ale dobrý.